מדבקות דום קריסטל | מדבקות לוגו בולטות לרכב

פירסט מדיה לוגו  המומחים למדבקות דום קריסטל לרכב

אנו מדפיסים מדבקות דום קריסטלמדבקות לוגו בולטות לרכב באיכות ובמחיר ללא תחרות! מדבקת דום קריסטל בולטת של חברת גוטקס

 לפרטים והזמנות – השאירו כאן את פרטיכם ונחזור אליכם תוך 24 שעות.

           


  מידע על מדבקות לוגו בולטות לרכב המכונות גם "מדבקות דום קריסטל":

  מדבקות לוגו בולטות לרכב, (מדבקות דום קריסטל), הן מדבקות בולטות  בעלות ציפוי של חומר פולימרי שקוף, אשר עם התייבשותו יוצר מעין "כיפה" שקופה.

  מדבקות לוגו בולטות לרכב נכנסו לא מזמן לשוק ומהוות את המילה האחרונה בתחום מדבקות הלוגו לרכב. כמעט כל חברה שמכבדת את עצמה, בוחרת למתג את הרכבים שלה באמצעות מדבקות דום קריסטל – מדבקות בולטות לרכב.

  מדבקות אלו נחשבו עד לא מזמן למדבקות יקרות, אולם עתה עם התפתחות הטכנולוגיה, רכשנו מכונה חדשה המוזילה את העלויות וכיום המחירם הם מחירים המתאימים לכל כיס. אצלנו המחירים כיום הם המחירים הזולים בארץ.

  כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו עכשיו מדבקות לוגו בולטות על כל רכב.  לחברת "פרסט מדיה" ניסיון רב בייצור מדבקות בולטות לרכב. כל המדבקות מיוצרות באיכות ללא פשרות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. השאירו פרטים וניצור אתכם קשר תוך יום ותוכלו לבצע אצלנו הזמנת מדבקות דום קריסטל לרכב במחירים זולים ומשתלמים.

   מדבקות לוגו בולטות לרכב – כל היתרונות

     מדבקות בולטות לרכב גורמות לחשיפה מרבית למוצר שלכם. יש הרבה דרכי פרסום ושיווק, אך פרסום ומיתוג באמצעות מדבקות הוא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר והזולות מכולן. בכל מקום, בכל שעה שבה הרכב ינוע בדרכים או יעמוד במגרשי חנייה, עשרות עיניים יחשפו אל המוצר ויהיו מודעים לקיומו.

   מדבקות לוגו בולטות לרכב משדרות יוקרה ומקצועיות. מדבקות דום קריסטל הן יפות, איכותיות ומרשימות. היום גם עסקים קטנים יכולים לעשות רושם של גדולים באמצעות מדבקות דום קריסטל יוקרתיות ובולטות

  מדבקות דום קריסטל הן מדבקות עמידות המחזיקות מעמד לאורך זמן רב. הציפוי היוצר את אפקט התלת מימד הוא בעל אפקט הגנה שלמרות החשיפה לתנאי האקלים הישראלי – גשמים בחורף ושמש יוקדת בקיץ, המדבקה תשאר איכותית ובולטת.

  מדבקות דום קריסטל הן מדבקות עמידות למשך שנים, הן לא מתקלפות, הצבע לא דוהה והאיכות לא נפגעת.