מצברים לרכב | מצבר לרכב עד הבית בתל אביב גוש דן והמרכז

להזמנת שירותי מצברים עד הבית באזור תל אביב, גוש דן והמרכז, התקשרו :

072-2730017

ענק מצברים לרכב – מכירה והתקנת מצברים עד לבית הלקוח

ענק מצברים נותן שירות למצברים ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים בכל אזור תל אביב, גוש דן והמרכז. עבור ענק המצברים הלקוח תמיד עומד בראש סדר העדיפויות. המטרה היא לספק לו את השירות המהיר והמקצועי ביותר בביתו, בבית העסק או כשירות דרך – במחירים שווים לכל כיס.

מאור-מצברים-3

מאור-מצברים-2

מאור-מצברים-1

מצברים ממיטב היצרנים
כל המצברים הנמכרים בבית העסק הם בעלי תו-תקן ובטוחים לשימוש. ענק מצברים הוא משווק מורשה של חברת שנפ, ומשווק של יצרניות נוספות, כגון: וולטה, בוש, וורטה, טיטניום ועוד.

שירותי התקנה עד לבית הלקוח
כל לקוחות העסק נהנים משירות אמין ומקצועי עד לפתח ביתם, ואינם נדרשים לטרוח ולהגיע לבית העסק. השירות ניתן גם לנהגים שנתקלו בבעיה במצבר במהלך נסיעתם, ושנתקעו עם רכבם. התקנת המצבר ברכב מתבצעת ללא עלות נוספת.

אבחון מדויק ומקצועי
באמצעות שעונים מיוחדים, האומדים את מדד המתח של המצבר, מאבחן העסק במדויק את תקינותו. במידה ויש להחליף את המצבר, מותאם ללקוח מצבר חלופי, חדש או משומש, שיספק את הביצועים הטובים ביותר.

ענק מצברים עוסק בשיווק והתקנת מצברים חדשים וומצברים משומשים לכל סוגי הרכבים: רכבים פרטיים, משאיות, אוטובוסים, אופנועים ואף קלנועיות. (קלנועיות דורשות מצברי פריקה עמוקה ייעודיים, הפועלים באמצעות חשמל ולא דורשים התנעה).