טיפול בהתמכרויות | טיפול בטראומה / פוסטטראומה | פסיכותרפיה אינטגרטיבית – לימור דר

 

לימור דר  MA ,MSW פסיכותרפיה אינטרגטיבית. מטפלת פרטנית המתמחה במשברים נפשיים על רקע טראומה והתמכרות. טלפון: 052-3803183

טיפול בהתמכרויות, טיפול בטראומה / פוסטטראומה – טיפול פרטני / קבוצתי

פסיכותרפיה אינטרגטיבית טיפול בטראומה טיפול בהתמכרויות אודות

אם אתם או יקיריכם סובלים מבעיה של התמכרות, טראומה נפשית, או פוסטטראומה, פנו אלי בטלפון, או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם.

אני מקבלת מטופלים בקליניקה בגבעתיים (למטופלים מאזור תל אביב, גוש דן והמרכז) ובקליניקה בפרדס חנה – כרכור (למטופלים מאזור חדרה, קיסריה, אור עקיבא, בנימינה והצפון).

לימור דר - פסיכותרפיסטית

פנו אלי עכשיו ללא כל התחייבות. (סודיות מובטחת)

טלפון: 052-3803183

אנא מלאו את כל שדות החובה

מהי פסיכותרפיה אינטרגטיבית?

פסיכותרפיה אינטגרטיבית משלבת גישות תאורטיות ושיטות עבודה שונות באופן שמותאם לצרכי המטופל. הגישה האינטגרטיבית יוצאת מתוך נקודת הנחה שאין שיטה או גישה אחת המתאימה לכולם בכל זמן.  פסיכותרפיה אינטגרטיבית שואבת ידע והשראה ממקורות שונים בהנחה שכל אדם זקוק לטיפול רגשי המותאם לצרכיו ולסיפורו האישי. הרעיון המרכזי הינו מפגש "בגובה העיניים "עם מטופלים כאשר הנחת היסוד היא שהנפש האנושית מונעת על ידי הדחף להתפתח וכי ההתפתחות הינה תהליך יצירתי אליו מסוגלים כל בעלי הנפשות האנושיות.

 

בודהיזם ותורות אחרות:

הפסיכולוגיה התפתחה במערב לפני כמאה ושלושים שנה. אין ספק שההבנה הפסיכולוגית את נפש האדם היא "המצאה גאונית" ומועילה וכיום קשה לנו לדמיין הסתכלות מעמיקה על חייו של אדם ללא תובנות פסיכולוגיות. מושגים כמו "דימוי עצמי". "הדחקה והכחשה" "אגוצנטריות" ו"הגנות" הפכו למטבעות לשון נפוצים. אנחנו חושבים על עצמנו ועל אחרים במושגים פסיכולוגיים כאילו צורת חשיבה זו הינה חלק מהטבע שלנו.

הבודהיזם (ותורות רוחניות נוספות) מרחיבות את תפישת האדם מרמת המיקרו לרמת המקרו  והאוניברסלי. ריפוי והחלמה אינם מוגבלים רק לעוןלמו הפרטי של היחיד אלא ניזונים ומוזנים מהסביבה ונמצאים עמה בקשר מתמיד. המימד הטראנספרסונלי (רוחני) בנפש האדם מחפש את הקשר והחיבור אל סביבתו משפיע ומושפע ממנה. רעיונות כמו "חמלה". התבוננות, ו"תפישת המציאות" עולים בקנה אחד עם התהליך הטיפולי ומעמיקים אותו.

טיפול בהתמכרות, טיפול בטראומה, התפתחות אישית, באמצעות פסיכותרפיה אינטרגטיבית המשולבת בבודהיזם  ותורות אחרות

לימור דר, פסיכותרפיסטית מנוסה, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית המתמחה בטיפול גוף ונפש עם התמחות ייחודית בטיפול בהתמכרויות ובטראומה באמצעות פסיכותרפיה אינטרגטיבית המשלבת ידע והשראה ממקורות שונים החוברים יחד לטיפול רגשי אישי המניב תוצאות מוכחות ארוכות טווח במטופלים הסובלים מהתמכרויות שונות ובנפגעי טראומה.

אם אתם או יקיריכם סובלים מהתמכרויות, טראומה נפשית, או נמצאים במצב נפשי משברי, אתם מוזמנים לפנות בטלפון או למלא פרטים בטופס (פנייתכם תשמר בדסקרטיות מלאה)

טיפול בטראומה / פוסטטראומה

הפרעה נפשית הנגרמת מאירוע  קיצון חריג שגורם לפחד עמוק, חוסר אונים, ותחושת אימה. טראומה יכולה להגרם מתאונת דרכים, אונס, הטרדה מינית, התעללות בתקופת הילדות, פיגוע, מלחמה, ועוד….

האדם הפוסט טראומטי עלול לסבול מכל או חלק מתסמינים כמו, פלאשבקים, הזיות, התקפות חרדה (מצוקה, הזעה), תחושת בידוד חברתית, הימנעות ממקומות, דברים ואנשים המזכירים את הארוע הטראומטי, קשיים בשינה, קשיי ריכוז, התפרצויות זעם והתמכרות.

הבנה עמוקה של המנגנון היוצר את התגובה הטראומטית יחד עם היכולת להגיע לשורשיה הם המפתח לטיפול מוצלח בטראומה.

טיפול בהתמכרות

התמכרות היא מחלה כרונית קשה שעלולה לגרום נזק רב למכור ולסביבתו. אדם יכול להתמכר לדברים שונים כגון: סמים, אלכוהול, הימורים, פורנוגרפיה וכו'.

הצורך בטיפול מופיע, בדרך כלל, כאשר ההתמכרות מחבלת ביכולתו של המכור לתפקד באופן יעיל, לקיים קשרים בריאים ומספקים עם אחרים, עד כדי ניתוק והסתגרות המביאים את חיי המכור למבוי סתום.

התמכרות הינה בעייה בפני עצמה, אך היא גם נסיון בלתי מודע ולא יעיל לפתור מצוקות רגשיות היוצרות לחץ פנימי וכאב נפשי בעולמו הפנימי של המכור. הטיפול  ההוליסטי / אינטגרטיבי, מתייחס גם להתמכרות עצמה וגם לקשיים, כאבים וטראומות שהובילו לשימוש מלכתחילה.

הבנה עמוקה של דפוסים התמכרותיים יחד עם היכולת לחברם לסיפור החיים האישי של האדם, הינם המפתח לטיפול מוצלח בהתמכרויות.

אודותיי

מטפלת מעל 20 שנים, בשילוב שיטות, תאוריות, ופילוסופיות מהמזרח ומהמערב.

בעלת רקע בלמידה ותרגול של טיפול גוף נפש, מדיטציה, יוגה, בודהיזם, קבלה ופסיכולוגיה.

בעלת תואר שני בפסיכותרפיה אינטגרטיבית בשילוב אומנויות – לונדון, ובעלת תואר שני בעבודה סוציאלית – אוניברסיטת חיפה.

כיום עובדת בקהילה טיפולית עם אנשים שנקלעו למשבר נפשי על רקע התמכרות וטראומה, ובקליניקה פרטית בגבעתיים, ובפרדס חנה – כרכור.

אשמח להעמיד לרשותכם את יכולותי ונסיוני לשיפור איכות חייכם. אל תהססו – צרו איתי קשר עכשיו!

__________________________________________________________

דף זה עוסק בנושא: פסיכותרפיה אינטגרטיבית בפרדס חנה – כרכור / בגבעתיים / בתל אביב, טיפול בהתמכרויות בצפון / במרכז, טיפול בטראומה אצל ילדים / מבוגרים / מתבגרים, טיפול בפוסט-טראומה, פסיכותרפיסטית מוסמכת בתל אביב / גבעתיים / חדרה, טיפול בפסיכותרפיה / טיפול באמצעות פסיכותרפיה אינטרגטיבית בחדרה / קיסריה / בנימינה / אור עקיבא / גבעתיים / רמת גן / תל אביב / רמת אביב / במרכז.

 

לימור דר  MA ,MSW פסיכותרפיה אינטרגטיבית. מטפלת פרטנית המתמחה במשברים נפשיים על רקע טראומה והתמכרות. טלפון: 052-3803183

טיפול בהתמכרויות, טיפול בטראומה / פוסטטראומה – טיפול פרטני / קבוצתי

פסיכותרפיה אינטרגטיבית טיפול בטראומה טיפול בהתמכרויות אודות

שמי לימור דר, מטפלת מוסמכת באמצעות פסיכותרפיה אינטרגטיבית המשולבת בבודהיזם ובתורות שונות.

אם אתם או יקיריכם סובלים מבעיה נפשית הנובעת מטראומה נפשית, התמכרויות, פנו אלי בשיחת טלפון, או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם.

נוכל לקבוע פגישת הכרות או לנהל שיחה מקדימה בטלפון, ללא כל התחייבות מצידכם, בה נבחן את אפשרות הגעתכם לטיפול מקצועי, פרטני או קבוצתי, שיכול לשנות את חייכם ולהחזירם למסלול.

אני מקבלת מטופלים בקליניקה בגבעתיים (למטופלים מאזור תל אביב, גוש דן והמרכז) ובקליניקה בפרדס חנה – כרכור (למטופלים מאזור חדרה, קיסריה, אור עקיבא, בנימינה והצפון).